İletişim Hattı +90 388 233 55 01
Tüm Haberler

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ DEPREM BÖLGESİ İÇİN KONUT SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

  • 03.04.2023
  • nigdetso

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 1 milyar lira katkıda bulunarak deprem bölgesi için konut seferberliği başlattı.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası ( NiTSO ) Yönetim Kurulu Başkanı yapmış olduğu açıklamada, TOBB öncülüğünde İş Dünyası Konut Seferberliği kampanyasının hayata geçirildiğini belirterek, bu kampanyaya 81 ilde ve 160 ilçede bulunan tüm Oda ve Borsaların destek sağlayacağını ve işin önderliğini üstlenerek yerele yayılmasını sağlayacaklarını belirtti.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 50 binden fazla canın kaybedildiğini hatırlatan Katırcıoğlu; depremde evsiz kalan yüzbinlerce vatandaşımız bulunmaktadır bir nebze olsun onların yarasını sarmak onların yüzünü güldürmek adına Niğdeli iş insanlarımızı ve hayırsever vatandaşlarımızı da, bu seferberliğe davet ediyoruz. Unutmayalım ki, bizler el ele verdiğimizde, aşamayacağımız zorluk yoktur. Gün, bir olma, beraber olma, kenetlenme günüdür. Gün Birlik Olma Günü’dür.

Siz de gelin, az çok demeden ister bir blok, ister bir daire, ister bir tuğla karşılığı bağışta bulunun. Dayanışma ruhumuz ölümsüzleşsin ve kampanya sloganımızda da ifade edildiği gibi; gelin hep birlikte El Verin Ev Yapalım vereceğiniz destekle depremzedelerin yarınlarına umut olalım dedi.

  • TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ DEPREM BÖLGESİ İÇİN KONUT SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç