İletişim Hattı +90 388 233 55 01
Tüm Haberler

NİĞDE TİCARET VE SANAYİ ODASI VE NİĞDE TİCARET BORSASI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ’NİN (TOBB) 79. GENEL KURULUNA KATILDI

  • 02.06.2023
  • nigdetso

TOBB 79.Genel Kurulu’na Niğde Ticaret ve Sanayi Odası(NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, NiTSO Meclis Başkanı Serdar Ecemiş Niğde Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, NTB Meclis Başkanı Haluk Çakmak, NTB TOBB Genel Kurulu Delegesi Ayhan Birim katılım sağladı.

TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Genel Kurul Divanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda saygı duruşunda bulundu.

Anıtkabir ziyaretinin ardından TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni düzenlendi.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni’ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Bakanlar, TOBB delegeleri ve TOBB camiasının temsilcileri katılım sağladı.

 

NiTSO ve NTB’ den M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Destek

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu,  Niğde Ticaret ve Sanayi Odası  ve Niğde Ticaret Borsası olarak TOBB Genel Kurulu’na tek aday olarak seçimlere giden M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu her zaman olduğu gibi bu dönemde de desteklediklerini belirterek, Birliğimiz öncülüğünde ilimize ve ülkemize katma değer oluşturacak çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini ve bu doğrultuda Birlik Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve oluşan yeni Yönetim Kurulu’na başarılar dileriz.’’ dedi.

 

  1. TOGG Niğde Ticaret ve Sanayi Odası’na Geliyor

TOBB 79. Genel Kurulu'nda TOGG talep eden oda ve borsalar arasında kura çekimi düzenlendi.  TOBB Genel Kurulu’nda düzenlenen Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG' un çekilişinde 86 numarayı çeken Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde ülkemizin ilk yerli ve milli otomobili TOGG’un çekilişine katılım sağladık. Türkiye’mizin 100. Yılında 86 numaralı kurayı çektik. Şehrimize, üyelerimize ve Odamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

  • NİĞDE TİCARET VE SANAYİ ODASI VE NİĞDE TİCARET BORSASI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ’NİN (TOBB) 79. GENEL KURULUNA KATILDI

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç