İletişim Hattı +90 388 233 55 01
Tüm Haberler

Haber

22
NİTSO ‘’NİĞDE KALSİTİ’’  COĞRAFİ İŞARET TESCİL BELGESİNİ ALDI
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) tarafından coğrafi işaretler konusunda yapılan çalışmalar kapsamında Niğde il sınırlarındaki maden ocaklarından ...

[Devamını oku...]

19
NİĞDE TİCARET VE SANAYİ ODASI MESLEK KOMİTELERİ VE MECLİS ÜYELERİ SEÇİMLERİ HAKKINDA DUYURU
5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84.maddesi gereğince 2022 yılı Ekim ayında başlayıp Kasım ayında tama...

[Devamını oku...]

29
Niğde Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Muhteşem Mezuniyet Töreni
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası ve Niğde Ticaret Borsası proje okulu olan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhteşem bir mezuniyet töreni düzenledi. Gurur ve mutluluğun aynı anda yaşandığı törende 120 öğrenci geleceğe kep attı.

[Devamını oku...]

24
NİTSO, SGK ve İşkur'un Güncel Destek ve Uygulamalarının Anlatıldığı Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO), 50 ve üzeri işçi çalıştıran firmalarla bir araya gelerek güncel SGK ve İŞKUR destek ve uygulamalarının anlatıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. Grand Otelde gerçekleştirilen toplantıya, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, NiTSO Meclis Başkanı Serdar Ecemiş Niğde Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, NTB Meclis Başkanı Haluk Çakmak, Niğde Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nail Van, Niğde SGK ve Niğde İŞKUR Uzman ve Denetmenleri ve 50 ve üzeri işçi çalıştıran firma yetkilileri katıldı.

[Devamını oku...]

24
"Arabuluculuğun Güncel Gelişmeleri Paneli" Gerçekleştirildi.
Adalet Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve Niğde Barosu işbirliğinde ‘’Arabuluculuğun Güncel Gelişmeleri Paneli"  Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi konferans salonunda yapıldı. 

[Devamını oku...]

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç